dinozaurzątko

Chciałabym zapytać, czy istnieje wyraz dinozaurątko lub dinozaurzątko.
W słownikach pewno takiego wyrazu nie ma, ale co nam szkodzi go utworzyć? Ponieważ przyrostek -ątko zmiękcza temat fleksyjny wyrazu podstawowego (por. małpa – małpiątko, orzeł – orlątko), więc poprawna forma brzmi dinozaurzątko. Zresztą można znaleźć w słownikach wyrazy żubrzątko i kangurzątko, utworzone dokładnie tak samo.
Mirosław Bańko