dla rodziców z okazji rocznicy ślubu

Witam,
jak podpisać kartkę z życzeniami dla rodziców z okazji 35 lat ślubu? Ponieważ jest to od dzieci, synowych i wnuków, czy można ogólnie napisać: od dzieci z rodziną?
Dziękuję
Podpis w formie dzieci z rodzinami (lepiej niż z rodziną, ponieważ każdy z synów ma własną żonę i własne dzieci) jest formą zawierającą najmniej ciepła, niemal oficjalną. Dlatego doradzałabym formę synowie z żonami i wnuki, a jeszcze lepiej – choć mniej ekonomicznie – formę zawierającą imiona nadawców, na przykład Maciek z Moniką i Karolkiem, Janek z Ewą, Zuzią i Stasiem.
Małgorzata Marcjanik, prof., UW