doktor medycyny czy nauk medycznych?

Szanowni Państwo!
Mam pytanie odnośnie zapisu tytułów naukowych. Np. zapis doktor nauk medycznych i doktor medycyny. Czy obie formy sa poprawne? Dziękuję za odpowiedź.
Z poważaniem
M.D.
Obie formy są poprawne, pierwsza (nauk medycznych) brzmi bardziej oficjalnie. Nie umiem powiedzieć, która jest zapisywana w dyplomach szkół medycznych, radzę zadzwonić do którejś z nich i zapytać.
Mirosław Bańko, PWN