dołączać

Witam,
Czy to możliwe że słowo dołączam ma dopuszczalną pisownię dołanczam? Ponoć w radiu stwierdzono, że taka forma jest dopuszczalna. Może chodziło o wymowę?
Pozdrawiam,
Arek Gałat
Bydgoszcz
Z całą pewnością nie chodziło o pisownię, która jest tylko jedna: dołączać, dołączam itd. Wymowę [dołanczać] można usłyszeć dość często, ale np. Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN jej nie aprobuje – każe mówić [dołonczać]. To samo dotyczy wyrazów pokrewnych: włączać, wyłączać itp.
Mirosław Bańko