dublet, triplet i co dalej?

Jeśli mam na dwa egzemplarze książki/filmu/znaczka pocztowego – mówię o dublecie, przy trzech – o triplecie. A co dalej – przy czterech, pięciu, sześciu egzemplarzach? Co do czterech spotkałam się z określeniem kwadruplet.
Kwadruplet udało mi się znaleźć w pewnym internetowym polskim słowniku, natrafiłem też na angielski odpowiednik tego słowa w pewnym słowniku drukowanym. Ten ostatni informuje, że quadruplet utworzono na wzór słowa triplet, a to na podstawie doublet (po polsku dublet).
Następnym elementem w serii powinien być kwinduplet, szczątkowo – czy też może zalążkowo? – obecny w sieci. Kolejnym zaś seksduplet, którego w polskim internecie nie znalazłem.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski