dwa dwukropki

Dzień dobry.
Spotkałem się ostatnio ze zdaniem, w którym zastosowano dwa razy dwukropek. Wyglądało to dziwnie, zwłaszcza że zdanie to było częścią tekstu reklamowego. Wydaje mi się, że w tego typu tekstach prostota i jasność wypowiedzi są najważniejsze.
Czy taka konstrukcja jest poprawna ?
Musielibyśmy zobaczyć to zdanie, aby je oceniać. Jeśli np. pierwszy dwukropek poprzedza wypowiedź cytowaną w cudzysłowie, a drugi dwukropek występuje wewnątrz cudzysłowu, to nic złego w takiej konstrukcji nie ma.
Mirosław Bańko