dwa pytania redakcyjne

Szanowni Państwo,
piszę pracę naukową i zastanawiam się, jak powinienem przywołać w przypisach zapytania z Narodowego Korpusu Języka Polskiego z Wyszukiwarki Korpusowej IPI PAN oraz Pelcra. Ponadto nie wiem, w jakiej kolejności – zgodnie z szeregowaniem alfabetycznym – podać w bibliografii tytuły Słownika poprawnej polszczyzny pod red. W. Doroszewskiego i Słownika 100 tysięcy potrzebnych słów pod red. J. Bralczyka (cyfra w tytule drugiego słownika).
Z góry dziękuję za pomoc.
Z poważaniem
Dominik
Pelcra oferuje funkcję o nazwie URL: naciśnięcie tak nazwanego guzika udostępnia adres, pod którym można znaleźć wyniki zapytania oraz sprawdzić wybrane opcje. Dzięki temu autor pracy nie musi szczegółowo opisywać wybranych opcji, a czytelnik nie musi ich pracowicie odtwarzać, aby znaleźć listę wyników. W wyszukiwarce IPI PAN nie znalazłem takiej funkcji, ale tu nie jest ona potrzebna, gdyż pytania zadaje się przez łatwe do skopiowania formuły, a nie przez zaznaczanie wybranych rubryk formularza.
Jeśli chodzi o porządek tytułów na liście alfabetycznej, to liczby zapisane cyframi traktuje się tak, jakby były zapisane słownie (zob. A. Wolański, Edycja tekstów, s. 374). Zgodnie z tym Słownik poprawnej polszczyzny powinien być na liście umieszczony powyżej Słownika 100 [stu] tysięcy potrzebnych słów.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski