dwieścieczternastka

Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie: jak napisać dwieścieczternastka czy dwieście czternastka w znaczeniu paragraf 214 kpk?
Dziękuję za odpowiedź i uzasadnienie pisowni.
Słowo to pochodzi od wyrażenia dwieście czternasty i jak wiele innych złożeń odliczebnikowych (np. dwuipółlitrowy lub dwudziestokilkulatek) powinno być pisane łącznie. Podobny przykład znajdujemy zresztą w Nowym słowniku ortograficznym PWN: dwudziestkapiątka.
Mirosław Bańko