dzielenie wyrazów w miejscu łącznika

Witam!
Czy jeśli dzielimy wyraz z łącznikiem (np. biało-czerwony) w miejscu łącznika, to łącznik powinien pojawić się na początku drugiego członu wyrazu w kolejnym wierszu? Innymi słowy, czy jeden wiersz bedzie kończył się dywizem, a drugi zaczynał łącznikiem? Wiem, że najprościej podzielić wyraz w innym miejscu, ale nie zawadzi spytać…
Wyrazy typu biało-czerwony dzielimy przed łącznikiem, tzn. łącznik oznaczający podział pojawia się na końcu wiersza, a łącznik należący do dzielonego słowa rozpoczyna następny wiersz. Zob. par. [196] w naszym słowniku ortograficznym, dostępnym na stronach WWW.
Mirosław Bańko, PWN