dzielenie wyrazów

Dzień dobry,
Mam pewną wątpliwość – mianowicie, nie wiem czy przy przenoszeniu słowa finansowo-administracyjnych (dyrektor ds.) należy, oprócz zostawienia łącznika na końcu pierwszej linii, postawić go również na początku następnej? Kilkukrotnie bowiem spotkałam się z takim zapisem, czy jest on poprawny, czy w języku polskim nie ma takiej zasady?
Dziękuję serdecznie i pozdrawiam ciepło ponownie,
Agnieszka Madej
Jeśli wyraz złożony, pisany z łącznikiem, dzielimy w miejscu złożenia, to znak dzielenia umieszczamy przed łącznikiem zawartym w danym wyrazie. W efekcie jeden wiersz kończy się łącznikiem, a drugi zaczyna od łącznika, np. biało- / -złoty albo – jak w Pani przykładzie – dyrektor ds. finansowo- / -administracyjnych.
Mirosław Bańko