dziwna ulica

Witam serdecznie,
mam problem z zapisaniem numeru ulicy, której pełna nazwa to nazwaulicy 137/139. W formularzu, który wypełniam, nie mogę jednak używać ukośnika. Do wyboru mam za to spację oraz myślnik. Co w takiej sytuacji powinnam zrobić? Czy powinnam wpisać tylko pierwszy numer, czyli nazwaulicy 137, i pominąć ten drugi numer? Czy może zapisać numerację, używając myślnika: nazwaulicy 137-139?
Nie całkiem rozumiem, jak się ta ulica nazywa, ale jeśli chodzi o to, aby możliwie wiernie oddać napis 137/139, nie używając ukośnika, to zapis 137-139 jest lepszy niż samo 137. Zakładam, że gdy pisze Pani myślnik, ma Pani na myśli łącznik, ale nawet jeśli naprawdę chodzi o myślnik, to i tak lepsze będzie 137 – 139 niż samo 137.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski