etykietalany przecinek

Dzień dobry!
Chciałabym zapytać, czy po pozdrowieniu kończącym e-maila należy stawiać przecinek, czy lepiej tego nie robić.
Serdecznie pozdrawiam,
Ania

czy może:
Serdecznie pozdrawiam
Ania?
Listy elektroniczne pod tym względem nie różnią się od tradycyjnych: w zasadzie przecinka po formule kończącej list (a przed podpisem) być nie powinno. Wiele osób (w tym niżej podpisany) czuje potrzebę umieszczenia tam jakiegoś znaku – nie tylko dlatego, że w tym miejscu w głośnym czytaniu uczynilibyśmy pauzę, ale także dlatego, że jakiś znak wymagany jest tam ze względów składniowych. Jeśli nie chcemy postawieniem przecinka narażać się na posądzenie o błąd, możemy po formule kończącej list umieścić myślnik. Najlepiej jednak stosować się do wydanych w Polsce wzorników listów i nie umieszczać po formule pożegnalnej żadnego znaku interpunkcyjnego.
Kwestia ta w odniesieniu do tradycyjnej korespondencji była już omawiana w naszej poradni, przede wszystkim przez prof. Małgorzatę Marcjanik, która opowiedziała się stanowczo za niezamykaniem formuły kończącej list żadnym znakiem interpunkcyjnym.
Mirosław Bańko, PWN