fast food

Czy w nowym słowniku pojawiło się słowo fastfood (fast food, fast-food) na określenie baru szybkiej obsługi? Mam z nim prawdziwy kłopot. Wiem, że można napisać bar szybkiej obsługi albo restauracja typu fast food. Ale jak to słowo ma wyglądać spolszczone?
Najnowsze słowniki podają je w formie fast food, zgodnej z oryginałem. Pochodny przymiotnik piszemy jednak łącznie – fastfoodowy.
Mirosław Bańko