ginekolog(-)położnik

Szanowni Państwo,
który z zapisów jest poprawny: ginekolog położnik czy ginekolog-położnik?
Z pozdrowieniami
Ignacy Miś
W tego typu zestawieniach decyduje stosunek członów: jeśli są równorzędne, używamy łącznika, a jeśli drugi człon jest określeniem pierwszego, to powinniśmy zastosować pisownię rozdzielną. Pytanie sprowadza się więc do tego, czy położnictwo jest częścią ginekologii, i powinno być skierowane do lekarza.
Mirosław Bańko, PWN