gmina i miasto

Witam serdecznie!
Uprzejmie proszę o rozstrzygnięcie, czy w zdaniu: „Pierwszy przypadek dotyczył Gminy Miasto Sępólno Krajeńskie, która zadania nie zrealizowała”, poprawnie użyto zwrotu: Gminy Miasto Sępólno Krajeńskie. Jakie obowiązują zasady pisowni, gdy gminą jest miasto (Sępólno Krajeńskie, Grudziądz, itp.)?
Pozdrawiam
Chodzi o jednostkę administracyjną, którą nazywa się gminą miejsko-wiejską (w jej skład wchodzi miasto oraz co najmniej kilka wsi). W takich wypadkach używa się konstrukcji współrzędnej gmina i miasto, a więc powinno być „Przypadek dotyczył gminy i miasta Sępólno Krajeńskie”.
Proszę zauważyć, że nazwy jednostek administracyjnych piszemy małymi literami i że problem dotyczy nie tylko ortografii.
Jan Grzenia