guzłać? guźlić?

Witam,
chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość utworzenia od słowa guzeł czasownika guzłać lub guźlić.
Dziękuję.
Skoro od rzeczownika węzeł utworzono czasownik zawęźlić, a od supeł – zasuplić, to dla guzeł przynajmniej forma guźlić ma oparcie w przykładach analogicznych. Jest zresztą tych analogii więcej, choć w sumie niedużo: węgieł – zwęglić, karzeł – karlić, może coś jeszcze. Reasumując, guźlić jest słowem dobrze zbudowanym, choć nieużywanym (nieczęsto spotyka się też rzeczownik guzeł). Co miałby ów czasownik znaczyć? Domyślam się, że 'robić guzły'.
Mirosław Bańko, PWN