Comiesięczny, codwuletni, codwuipółletni, coroczny…

Copółroczną piszemy razem (jak comiesięczną) czy osobno? Np. Mieliśmy copółroczną wizytę u lekarza czy Mieliśmy co półroczną wizytę u lekarza?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Dominika
Tylko razem! Podobnie piszemy wszystkie przymiotniki utworzone od wyrażenia składającego się z przyimka co i określenia czasu: coniedzielny, coroczny, copółmiesięczny, codwuipółletni, codziesięciotygodniowy itd.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski