Dupnięcie monsterka

Monsterka raz można dupnąć, ale codziennie monsterki można dupać?
Nieobytym w kanonie kulturowym młodzieży wyjaśnię, że zdanie Byku, dupnij se monsterka jest powiedzeniem funkcjonującym w memach, filmach nagrywanych przez youtuberów itd. znaczącym prymarnie ‘wypij napój Monster’, a wtórnie mających wiele odniesień i znaczeń, których omawianie nie jest celem tej porady. Pytającego interesuje bowiem odpowiednik niedokonany czasownika dupnąć. Teoretycznie byłby nim zapewne dupać (por. np. kopnąć – kopać), jednak nie jest on (jak udało mi się ustalić) używany.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski