Greenpoint

Proszę o wyjaśnienie odmiany dzielnicy polskiej w Nowym Jorku Greenpoint. Jak należy odmieniać w miejscowniku liczby pojedynczej. Dziękuję w imieniu amerykańskiej Polonii. Pozdrawiam!
My także serdecznie pozdrawiamy nowojorską Polonię, śpiesząc z odpowiedzią, że poprawną formą miejscownika nazwy Greenpoint jest (na) Greenpoincie (utrwalił ją Edward Redliński w tytule swego utworu Cud na Greenpoincie).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski