Interpunkcja haseł

Czy poniższe hasło, który będzie na plakacie jest zapisane prawidłowo?

ROZUMIEM – PAMIĘTAM – STOSUJĘ
czyli o tym, jak uczyć dzieci wersetów biblijnych

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Gdyby hasło było zapisane nie na plakacie, lecz w ciągu konieczny byłby przecinek przed spójnikiem czyli, łączącym wypowiedzenia synonimiczne lub ich części. Jednakże na plakacie, kiedy druga część hasła jest umieszczona w oddzielnym wierszu, przecinek można pominąć. Rozdzielenie elementów hasła zapisanych pismem wersalikowym myślnikami, a nie przecinkami (lub kropkami) także nie budzi wątpliwości.
Adam Wolański