Interpunkcja okolicznika

Szanowni Państwo,
czy w zdaniu: Osoba jest zobowiązana w terminie 7 dni od zdarzenia do przekazania kompletnej dokumentacji powinien pojawić się przecinek przed w terminie (i w konsekwencji po zdarzenia), tj. czy traktować fragment w terminie 7 dni od zdarzenia jako wtrącenie? Jest to fragment regulaminu, a termin jest w nim kluczową informacją, wobec czego wydaje mi się, że, jako integralna część zdania, nie powinien być traktowany jako wtrącenie.
W przywołanym zdaniu okolicznik ma charakter integralny, a więc przecinki są zbyteczne. Okolicznik jest integralny, jeśli jest konieczny dla zrozumienia struktury zdania i tworzy z wyrazem określanym ścisły związek wyrazowy.
Adam Wolański