Rzut oka czy rzut okiem?

Bardzo proszę o odpowiedź, który z dwóch poniższych tytułów jest prawidłowy: Rzut oka na AA czy Rzut okiem na AA.
Dziękuję.
Z poważaniem.
Marek
Mamy dwa frazeologizmy – rzut oka (‘spojrzenie, zwłaszcza pobieżne’) oraz rzucić okiem (‘spojrzeć, zwłaszcza pobieżnie’). Jeśli używamy rzeczownika (rzut), to oko występuje w dopełniaczu (rzut oka). Jeśli zaś używamy czasownika (rzucić), to oko przybiera postać narzędnika (rzucić okiem). Poprawna więc forma to rzut oka na AA.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski