Zadziałać

Szanowni Państwo,
zwracam się z pytaniem dotyczącym słowa zadziałało. Czy jest ono poprawne w odniesieniu do np. grupy ludzi, którzy zaczęli razem współpracować i okazało się, że ta współpraca zaczęła przynosić pozytywne rezultaty? Zdanie brzmi: Naprawdę cieszę się, że to zadziałało, ale nie wiedzieliśmy tego wcześniej.

Z góry dziękuję
Daniel
To użycie potoczne, zapewne nawet środowiskowe (korporacyjne), wymykające się ocenie normatywnej.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski