im. Gniesin czy Gniesinych?

Dzień dobry,
moje pytanie dotyczy nazwy Rosyjskiej Akademii Muzycznej założonej przez siostry Gniesiny. Jaką formę powinno przybrać nazwisko założycielek w nazwie szkoły: im. Gniesinych (tak po rosyjsku) czy im. Gniesin (jak każe zasada, ale nie ma to odzwierciedlenia w uzusie)?
Zasada każe odmieniać nazwiska rosyjskie tego typu według wzorca przymiotnikowego, a więc podobnie jak polskie nazwiska Kowalska, Wolna. Wobec tego powinno być: Gniesina, Gniesinej, tych Gniesinych.
Jan Grzenia