inkomodować

Mam problem z czasownikiem inkomodować znalezionym w słowniku wyrazów obcych dostępnym na Waszej stronie. Czy w znaczeniu 'przeszkadzasz mi' powinno się (założywszy, że ktokolwiek tego słowa użyje!) powiedzieć inkomodujesz mnie czy też inkomodujesz mi? A może czasownik ten wcale nie ma dopełnienia? Prosiłbym o jakieś informacje na jego temat.
Inkomodować jest nie tylko wyrazem obcym, ale też przestarzałym. Takim był już dla Witolda Doroszewskiego, który z kwalifikatorem przestarz. umieścił go w trzecim tomie Słownika języka polskiego, opublikowanym w 1961 roku. Doroszewski podał kilka cytatów, w tym dwa z biernikiem, które przechylają szalę na stronę schamatu inkomodować kogoś. Aby łatwiej było to zapamiętać, radzę tłumaczyć sobie inkomodować przez dzisiejsze niepokoić raczej niż przeszkadzać.
Mirosław Bańko, PWN