interpunkcja i emotikony

Szanowni Państwo!
Nurtuje mnie ostatnio pewna kwestia natury interpunkcyjnej. Otóż chciałbym poprosić o opinię w sprawie interpunkcji związanej z użyciem emotikonków. Który zapis jest najbardziej poprawny:
Miło, że się zobaczymy :).
Miło, że się zobaczymy :)
Miło, że się zobaczymy. :).

Z góry dziękuję za opinię i – jeśli byłaby taka możliwość – za powołanie się na konkretne normy i przepisy.
Pozdrawiam serdecznie,
Jerzy
O ile mi wiadomo, ortografowie nie zajmowali się dotąd emotikonami, w zasadach pisowni nie znajdzie się więc potrzebnych Panu informacji. Sądzę, że lepiej nie mieszać emotikonów z konwencjonalną interpunkcją, lecz zdecydować się albo na jedno, albo na drugie. Nawiasem mówiąc, w poradni jest chyba już jakaś porada na ten temat – mam nadzieję, że niesprzeczna z tym, co tu napisałem :)
Mirosław Bańko, PWN