interpunkcja spójnika a

Szanowni Państwo,
przygotowując materiały firmowe spotkałam się z takim oto dylematem: czy w zapisie za czas nocny uważa się czas między północą a godziną 7:00 rano przed literą a powinien być wstawiony przecinek czy też nie?
Łączę pozdrowienia
Izabela Osuch
W zdaniu pojedynczym nie stawiamy przecinka, jeśli spójnik a ma funkcję łączną (ma wartość taką jak i). A z taką sytuacją mamy do czynienia w przywołanym w pytaniu wypowiedzeniu.
Adam Wolański