interpunkcja w listach

Szanowni Państwo,
jak powinno poprawnie kończyć się pisma, maile? Czy po słowie pozdrawiam (np. w stopkach maili) stawia się przecinek?
Z góry dziękuję za pomoc.
Ania
Po formule zakończenia pisma bądź listu zasadniczo nie stawia się żadnego znaku interpunkcyjnego. Następujący po tej formule podpis (imię, imię i nazwisko, inicjały itd.) zaczyna się od nowego wiersza, np.
Z poważaniem
Jan Kowalski

Jedynym uprawnionym ze względów składniowych znakiem byłaby w tego typu sytuacjach kropka, lecz na mocy tradycji nie stawia się jej. W korespondencji prywatnej dopuszczalne jest natomiast postawienie po ekspresywnej formule zakończenia wykrzyknika, np.
Buźka!
Twój Janek
Adam Wolański