jedynie słuszna wersja

W debacie dot. stosowności słowa zajebisty na forum internetowym zwrócono mi uwagę, że słowo to ma już w słowniku PWN kwalifikator pospolity, a nie wulgarny. Moi rozmówcy nie uznają argumentu, że wulgarność jest subiektywna i wciąż można tak to słowo odbierać, niezależnie od kwalifikatora. Słownik, według nich, zawiera „jedyną słuszną” wersję i „definiuje rzeczywistość” – skoro PWN tak mówi, to użytkownicy języka tak mają myśleć i czuć.
Proszę o rozstrzygnięcie sporu.
Z treści listu można wnosić, że nie podziela Pani stanowiska swoich rozmówców i upomina się o prawo do subiektywnej oceny stopnia wulgarności wyrazu. W takim razie jednak do czego Pani opinia naszej poradni? Czy nie do tego, żeby „jedyną szłuszną wersję” (swoich oponentów) zwalczać „inną słuszną wersją” (z naszej poradni)?
A co co meritum to o zajebistym poradnia się już wypowiadała i na razie nie ma nic do dodania.
Mirosław Bańko, PWN