jeszcze raz Google

Jaki rodzaj ma rzeczownik Google?
Chciałem poradzić, aby wpisał Pan w okienko poradnianej wyszukiwarki słowo Google i przeczytał wybraną odpowiedź. Niestety, okazało się, że taka kwerenda zwraca prawie sto odpowiedzi. Proszę zatem wpisać wyszukiwarka Google, a następnie wybrać odpowiedź, która już w tytule zdradza, że będzie odnosić się do Pana pytania.
Przy okazji ogólna rada do wszystkich czytelników naszej poradni: niełatwo nam zadać pytanie (kto próbował, ten wie), ale łatwo pogrzebać w archiwum, a w nim naprawdę dużo jest.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski