jeszcze raz o szyku przydawki przymiotnej

Kiedy piszemy przymiotnik przed rzeczownikiem, a kiedy po rzeczowniku. Np. zimna zupa, zupa pomidorowa, biały orzeł, Orzeł Biały.
Byłem pewien, że odpowiedź na to pytanie można znaleźć w poradnianym archiwum, ale chwilę trwało, zanim sprawdziłem, o co najlepiej zapytać poradnianą wyszukiwarkę. Żeby Panu oszczędzić trudu, podaję rozwiązanie: proszę wpisać w okienko wyszukiwarki słowa cechę przygodną.
Mirosław Bańko, PWN