kajakować

Czy w języku polskim jest czasownik kajakowć? Natrafiłem na to słowo w kilku książkach o tematyce sportowej, jak również na kilku stronach internetowych. Nie ma go jednak w słowniku j. polskiego.
Nie ma w słowniku języka polskiego, ale jest w Wielkim słowniku ortograficznym PWN. Co prawda, słowniki ortograficzne nie mają definicji, ale i tak domyślamy się, że chodzi o pływanie kajakiem. Oto przykład: „(…) turyści wodni muszą kajakować tam, gdzie mają miejsce, i na ogół się spieszą ze spożyciem posiłku” (Relaks i Kolekcjoner Polski).
Mirosław Bańko, PWN