katalog wystawy

Proszę o odpowiedź, czy forma katalog wystawienniczy może byś stosowana zamiennie do formy katalog wystawy? Jeśli tak, to w jakich przypadkach?
Przymiotnik wystawienniczy ma związek z wystawiennictwem, czyli organizowaniem wystaw, wystawianiam czegoś na pokaz. O katalogu wystawienniczym można więc mówić wtedy, gdy chodzi o katalog wystaw, wystawców bądź firm organizujących wystawy. Jeżeli mamy na myśli katalog eksponatów, odpowiednia jest nazwa katalog wystawy.
Mirosław Bańko, PWN