kilka tysięcy najczęstszych słów

Dzień dobry,
właśnie rozpoczynam pracę nad słownikiem kieszonkowym. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie znalazłabym listę kilku tysięcy słów najczęciej używanych w dzisiejszym języku polskim. Jest mi znany Słownik frekwencyjny polszczyzny współczesnej (Kraków 1990), jednakże zależałoby mi na znalezieniu nowszego źródła, uwzględniającego wyrazy związane ze zmianami społeczno-polityczno-ekonomicznymi ostatnich 17 lat.
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź
Agnieszka Kusz
Nowego słownika frekwencyjnego, o ile się orientuję, nie ma. Może się Pani zastanowić nad kupnem listy frekwencyjnej sporządzonej na materiale któregoś z korpusów polszczyzny. Jeśli wybierze Pani to rozwiązanie, prosimy pamiętać o korpusie PWN!
Mirosław Bańko, PWN