knajactwo

Czy znane jest Państwu słowo knajactwo i co ono oznacza?
Patrz – artukuł w Gazecie Wyborczej „Knajacki Wielki Brat” str.6 z dnia 23 marca 2001 r.
Słowo knajacki jest już obecne w słownikach, np. w Innym słowniku języka polskiego PWN, niedawno wydanym. Knajactwo to wyraz pochodny o regularnym znaczeniu (można by powiedzieć, że knajactwo to knajacki język, styl, knajackie zachowanie). Zapraszamy więc do Innego słownika!
Mirosław Bańko