kochający

Czy jest jakiś sposób stopniowania słowa kochający, np. jak najbardziej kochający ojciec? Dziękuję
Imiesłów kochający stopniujemy opisowo, tzn. tworząc połączenia bardziej kochający, najbardziej kochający. W podanym przykładzie wyrażenie jak najbardziej to potoczny przysłówek o znaczeniu ‘bardzo’, nie jest to w takim razie forma stopnia najwyższego.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski