koparko-ładowarka

Szanowni Państwo!
Koparkoładowarka? Czy z łącznikiem? Maszyna ma z przodu koparkę, a z tyłu ładującą część, ale to jedna maszyna. Jak poprawnie się pisze jej nazwę?
Dziękuje za pomoc:)
Kiedyś było jasne: taka maszyna powinna się nazywać koparka-ładowarka, podobnie jak nieśmiertelna laska-parasol, która od wielu dekad służy za przykład autorom przepisów ortograficznych. Ponieważ jednak konstrukcje z dywizem, wymagające odmiany obu członów, są niewygodne, upowszechnił się model złożeń z interfiksem -o-, takich jak trzórzofretka (krzyżówka tchórza i fretki). Obecnie według niego tworzone są zarówno złożenia o członach niewspółrzędnych, np. glebogryzarka, jak i o członach współrzędnych, np. pralkosuszarka (tak w WSO PWN, obocznie do formy z dywizem: pralka-suszarka).
Ma Pani więc dwie możliwości, jak nazwać swoją maszynę: koparka-ładowarka (po staremu) albo koparkoładowarka (po nowemu). Mnie bardziej podoba się zapis z dywizem: jest czytelniejszy, ujawnia strukturę wyrazu. Ale tak jest tylko dopóty, dopóki nie muszę tego wyrazu odmieniać.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski