krajowa rezerwa wykonania

Szanowni Państwo,
zastanawiam się, który zapis jest poprawny: krajowa rezerwa wykonania czy Krajowa Rezerwa Wykonania?
Określeniem krajowa rezerwa wykonania nazywa się, o ile mogłem ustalić, wydzielone środki pochodzące z funduszów europejskich, które mają przyczynić się do najbardziej efektywnego wykorzystania całości środków przyznanych przez Unię Europejską. Nie ma powodu uważać, że jest to nazwa własna, toteż należy stosować zapis małymi literami.
Jan Grzenia