kreatywny czy twórczy?

Witam.
Proszę o wyjaśnienie, czy istnieje różnica między słowami kreatywny i twórczy?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Jedyna różnica to ta, że słowo kreatywny jest modne i książkowe. W zwykłej rozmowie raczej się się go nie usłyszy, można natomiast natrafić na nie w ogłoszeniach o pracy (pracodawcy uwielbiają kreatywnych), w książkach psychologicznych, literaturoznawczych i innych. Być może istnieją jakieś związki wyrazowe, może terminy fachowe, w których słowa kreatwyny i twórczy nie są wymienne. W języku ogólnym jednak nie ma między nimi różnicy znaczeniowej.
Istotna różnica jest tylko między kreatywnością i twórczością, te słowa bowiem nie są wymienne.
Mirosław Bańko