kropka po liczebnikach porządkowych

Który zapis liczebników porządkowych w poniższych zdaniach jest poprawny (z dwoma kropkami czy z jedną):
„Dziecko zaczyna chodzić samodzielnie w 12.-13. miesiącu życia”
czy
„Dziecko zaczyna chodzić samodzielnie w 12-13. miesiącu życia”?
Pozdrawiam
Aleksandra Sobieraj
W ogóle radzę nie stawiać kropek. Po co sobie komplikować życie, skoro z kontekstu wynika, że liczba oznacza liczebnik porządkowy?
Mirosław Bańko