kropka po wykrzykniku

Witam serdecznie.
Czy w przypadku, kiedy na końcu zdania podajemy tytuł, który z kolei zakończony jest wykrzyknikiem, stawiamy jeszcze po nim kropkę? Chodzi mi oczywiście o sytuację, kiedy owego tytułu nie wyróżniamy cudzysłowem, tylko pogrubieniem bądź kursywą. Na przykład:
Jest to nawiązanie do kultowego Sid Meier’s Pirates!.

Trochę ta kropka po wykrzykniku wygląda dziwnie…
Dziękuję i pozdrawiam.
Anna
Zgadzam się z Panią, że dziwnie ta kropka wygląda. Nie stawiajmy jej.
Kropka jest najsłabszym spośród znaków zamykających zdanie i w kolizji z innym takim znakiem – pytajnikiem, wykrzyknikiem lub wielokropkiem – zawsze musi ustąpić. One natomiast tolerują się nawzajem, z czego niektórzy poeci uczynili manierę, łącząc je ze sobą na końcu zdania w wymyślne ciągi.
Mirosław Bańko, PWN