kucharz małej gastronomii

Dzień dobry!
Mam problem: jestem nauczycielem i właśnie wypełniam świadectwa dla klasy zawodowej. „Spięłam się” z p. dyr. o zapis specjalizacji naszych uczniów. Proszę o uzasadnienie sporu, czy pisze się Kucharz Małej Gastronomii, czy kucharz małej gastronomii, czy Kucharz małej gastronomii na świadectwie w miejscu „w zawodzie…”. Proszę o bardzo szybką odpowiedź z uzasadnieniem, które mogłabym przedstawić, ponieważ moje argumenty nie wystarczyły.
Nazwy zawodów piszemy małymi literami. W wieloczłonowych nazwach zawodów wszystkie litery są małe. Uzasadnienie można znaleźć w słownikach ortograficznych. Przewidują one możliwość zapisu wielką literą nazw stanowisk, ale nie zawodów.
Mirosław Bańko, PWN