kuźniczy czy kuzienniczy?

W Jaworze jest zakład Zakłady Kuziennicze przy ulicy Kuzienniczej. Dlaczego kuziennicze, a nie kuźnicze? We Wrocławiu jest ulica Kuźnicza. Czy dopuszcza się taka odmianę?
Słowniki notują wyraz kuzienniczy jako przymiotnik pochodzący od wyrazu kuźnia, a kuźniczy od wyrazu kuźnica [dawny zakład hutniczy – Red.]. Obydwa przymiotniki są utworzone prawidłowo i mogą być używane. Kuzienniczy od kuźnia jak sukienniczy od sukno.
Aleksandra Cieślikowa, prof., IJP PAN, Kraków