lekarz i pieczątka

Dzień dobry.
Moje pytanie odnosi się do tytułów naukowych. Osoba, która ukończyła studia doktoranckie, obroniła stopień naukowy, uzyskała tytuł naukowy: doktora w zakresie medycyny, czyli doktor nauk medycznych (jak większość lekarzy po napisanej rozprawie doktorskiej). Czy jest różnica między dr n.med a dr med?? Chodzi mi o konkretne wyrobienie pieczątki, czy nie jest błędem wyrobienie sobie pieczęci np. dr med Jan Kowalski, czy poprawną formą jest dr n.med Jan Kowalski??
Lekarz mający stopień naukowy doktora nauk medycznych powinien przed nazwiskiem umieścić skrót dr n. med. (proszę zwrócić uwagę: ze spacją po n i kropką po med.). Różnicy między skrótem dr med. a dr n. med. zasadniczo nie ma żadnej – obie formy informują o tym samym. Druga jednak ma charakter bardziej oficjalny i na pieczątkę właśnie ona się nadaje.
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski