lewy górny róg ekranu

Witam serdecznie!
Czy w wyrażeniu lewy górny róg ekranu pomiędzy przymiotnikami lewy i górny powinien być użyty przecinek, czy go tam być nie powinno?
Odpowiedź zależy od tego, czy wyrazy lewy i górny uzna się za równorzędne wobec rzeczownika róg, czy też nie, por. par. [383] WSO PWN. Nasuwa się interpretacja, w której słowem lewy wskazujemy jeden w dwóch górnych rogów ekranu, a więc w której słowo to jest podporządkowane frazie górny róg, a nie rzeczownikowi róg na równi ze słowem górny. W takim razie przecinka stawiać nie powinniśmy.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski