lody zabaione

Spotkałam się z różną pisownią nazwy smaku lodów zabaione, zabajone, zabalione i jeszcze innymi wersjami. Jakiej poprawnej formy powinno się używać?
Pamiętam, że kiedy pierwszy raz zetknąłem się z takimi lodami, ich nazwa szczerze mnie ubawiła. Pochodzi ona z języka włoskiego, a w polszczyźnie występuje w dwóch formach obocznych: zabaione (czyt. [zabajone]) i zabaglione (czyt. [zabalione]).
Mirosław Bańko