logo i kandydat

Dzień Dobry.
Czy słowo logo ma liczbę mnogą? Czy fakt, iż rzeczownik nie odmienia się przez przypadki, jest równoznaczne z tym, że nie ma także liczby mnogiej?
Czy wyrażenie kandydat na prezydenta jest poprawne, czy też kandydujemy na urząd prezydenta?
Pozdrawiam.
Logo ma liczbę mnogą, ale wygląda w niej tak samo jak w pojedynczej: jedno logo i kilka logo. Niektóre osoby już skłonne są logo odmieniać w sposób właściwy rzeczowników, tzn. dodając mu polskie końcówki: logo, loga, logu itd., ale słowniki jeszcze tego zwyczaju nie aprobują.
Kandydat na prezydenta jest tak samo dobry jak kandydat na męża. Żadna z tych konstrukcji nie zasługuje na krytykę.
Mirosław Bańko