lunatykować i wkasać

Witam serdecznie!
Chciałabym zapytać, czy w języku polskim występują czasowniki lunatykować (od słowa lunatyk) i wkasać. Czy można powiedzieć, że ktoś wkasał koszulę w spodnie?
Pozdrawiam bardzo serdecznie
Isabell
Lunatykować jest używane, i to nawet dość często. Słowo to znajdzie Pani np. w Uniwersalnym słowniku języka polskiego PWN, który ukaże się w marcu 2003 w dwóch różnych edycjach: luksusowej, 6-tomowej, i standardowej, 4-tomowej.
Czasownika wkasać wymieniony słownik nie podaje. Nie ma go też w większym, 11-tomowym Słowniku języka polskiego pod red. Witolda Doroszewskiego. Przytacza go za to przedwojenny Słownik języka polskiego, tzw. warszawski, z informacją, że jest to wyraz gwarowy.
Mirosław Bańko