lutowacz

Mam pytanie wiążace się z lutowaniem. Czy jest jedno słowo określające człowieka, którego narzędziem pracy jest lutownica?
Słownik pod red. W Doroszewskiego podaje: „lutowacz (…) ten, kto się zawodowo zajmuje lutowaniem”. Wymienia też wariantywną formę lutownik, zilustrowaną dość starym cytatem. Nowszy słownik pod red. S. Dubisza ma tylko lutowacza.
Mirosław Bańko, PWN