magister inżynier

Witam!
Ukończyłem studia I stopnia, uzyskując tytuł inżyniera. Studia II stopnia dały mi tytuł magistra. Czy mogę zatem stosować przed nazwiskiem dopisek mgr inż.?
Pozdrawiam!
Karol Dziuba

P.S. Nie wiem, czy to istotne, ale studiowałem na tej samej uczelni i tym samym wydziale, ale na różnych kierunkach.
Tak, używanie przed nazwiskiem (imieniem i nazwiskiem) skrótu mgr inż. jest poprawne, a nawet pożądane, gdyż nazwa tytułu zawodowego inżynier wiąże się w środowiskach – nazwijmy to – politechnicznych z pewnym prestiżem. Nawet profesorowie informują o tym, że są inżynierami, za pomocą zapisu skrótów przed imieniem i nazwiskiem: prof. dr hab. inż.
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski
    Pani doc. dr inż. Małgorzata Petzel była uprzejma zwrócić mi uwagę, że stopnie zawodowe uzyskiwane przez absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia nie sumują się, jak mogłoby wynikać z mojej odpowiedzi.
    Jako skrót przed imieniem i nazwiskiem forma mgr inż. może być stosowana jedynie wtedy, gdy absolwentowi studiów drugiego stopnia nadano tytuł zawodowy magistra inżyniera (co uwidocznione jest na dyplomie). Dotyczy to magistra inżyniera architekta – na kierunku architektura, magistra inżyniera architekta krajobrazu – na kierunku architektura krajobrazu, magistra inżyniera pożarnictwa – na kierunku inżynieria bezpieczeństwa w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.
    Zob. Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 1 września 2011 r. w sprawie tytułów zawodowych nadawanych absolwentom studiów (…), Dz. U. nr 196, poz. 1167.
    Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski